Žalioji vakarienė

„Žalioji vakarienė” Alytuje – tai meniškais akcentais nusagstytas miesto bendruomenę ir svečius prie bendrų stalų suburiantis renginys 2023 m. birželio 9 dieną antrą kartą subūrusi alytiškius ir miesto svečius vieningam tikslui kuriant dar žalesnį miestą.

Šventėje buvo įrengtos žaliosios salelės įspūdingoms fotosesijoms, degustacijos, interaktyvios akcijos. Svarbi šventės dalis – koncertinė programa. Joje netruko ryškių vardų ir malonių netikėtumų. Elegancija, draugiškumas ir geros manieros yra svarbiausios šios iškylos vertybės.  Visa tai vakarėlio svečiai įprasmino tiesiog savo buvimu, kuriančiu nepakartojamą vakaro atmosferą.

„Žaliosios vakarienės“ metu renginio rėmėjai prie staliukų taip pat buvo įverdinti skirtingose nominacijose už originaliausią stalo dekorą, žaliausią stilių, žaliausią stalo idėją, žaliausią polėkį, kaip originaliausia pora ar ekologiškiausi svečiai.

Renginio globėja – Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotoja Jurgita Šukevičienė.

2022 metais vykusios pirmoji „Žalioji vakarienė“ buvo surengta, kaip „Alytus – Lietuvos kultūros sostinė 2022“ programos dalis. Pati vakarienė vyko Žaliojoje gatvėje, kur buvo įkurdinti 44 žaliomis staltiesėmis staliukai prie kurių susėdo per 200 svečių. Scenoje pasirodė 22 dalyviai: svečius linksmino „Aušrinė“ šokėjos, atlikėjas Martynas Kavaliauskas, dainininkės Julija Grigaliūtė, Vakarė Armalavičiūtė, Alytaus diksilendas, grupė „Lapkričio 20-osios orkestras“.

Jos metu buvo surinkta 6004 eurai iniciatyvai „Grąžinkime Alytui pušis“. Už juos vis labiau gyvybe ir kultūra pulsuojančioje Žaliojoje gatvėje pasodinta 80 pušelių. Taip pat dar 50 pušelių įsikūrė šalia Alytaus miesto socialinių paslaugų centro bei 30 – prie Alytaus medicininės reabilitacijos ir sporto centro.

Renginio globėja – Alytaus miesto vicemerė Jurgita Šukevičienė.

Renginį organizuoja – Autizmo paramos fondas „Pokyčių ambasada“ ir Alytaus miesto teatras.

Renginį remia – Alytaus miesto savivaldybė pagal projektinę iniciatyvą „Tau, Alytau”.

Plačiau – www.zaliavakariene.lt

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *