1,2%

Visi mes skirtingi ir nė vienas mūsų neturi būti paliktas už durų - mokyklos, koncertų salės ar pagalbos kabineto. Kartu kurkime pasaulį puoselėjantį autistiškų vaikų laimę būti savimi.

Atverk duris pokyčiams, skirk 1,2% autizmo paramos fondui „Pokyčių ambasada“.

Mūsų kodas:
306247067

Kaip tai padaryti?

Pajamų mokesčio dalį galite paskirti tik elektroniniu būdu prisijungę prie Elektroninio deklaravimo sistemos (EDS) užpildydami Prašymą pervesti pajamų mokesčio dalį paramos gavėjams ir (arba) politinėms organizacijoms FR0512 formą, skiltyje Deklaravimas  -> Pildyti formą -> iš Dažniausiai pildomos formos pasirinkite Prašymas skirti paramą. 

Spauskite PRADĖTI norėdami užpildyti paraišką, o atsidariusiame GAVĖJO PAIEŠKOS lange įveskite kodą  306247067

Ką nuveiksime už Jūsų skirtą 1,2%?

01.
Terapijos vaikams

Logopedo, ergoterapeuto užsiėmimus vaikams papildė ir „Tomatis“ terapija. Siekiame, kad šios ausinės ir apmokyti specialistai  atsirastų kituose Lietuvos miestuose.

02.
Visuomenės švietimas

Vis dar susiduriame su nuostatomis, kad autistiški ir kiti neuroįvairūs asmenys lieka užribyje, todėl įvairiomis priemonėmis norime šviesti visuomenę.

03.
Įtraukusis ugdymas

Kiekvienas vaikas nusipelno kokybiško švietimo. Siekiame būti tarpininkas tarp neuroįvairių vaikų tėvų ir pedagogų bei institucijų. Dirbdami vieningai, padėdami vieni kitiems pasieksime didžiausią pokytį.